יניב אלמוג סמנכ"ל שיווק מתחם פיאנו

יניב אלמוג סמנכ"ל שיווק פיאנו

״מדובר במתחם יוצא דופן בנוף הישראלי״

כך אומר יניב אלמוג סמנכ"ל השיווק של מתחם פיאנו ומבטיח: "המתחם יהפוך לאטרקציה ולא רק בקנה מידה מקומי". כמעט כל החנויות הושכרו למרות ימי הקורונה, ובקרוב יפתחו עוד עסקים

מי לא שמע על מתחם פיאנו בעיר ימים? המתחם שנפתח לפני כחצי שנה בסערה הפך במהרה לאזור בילוי וקניות יוצא דופן, המאפשר למבקרים בו להנות משלל העסקים במתחם תוך טיול בפארק ירוק באוויר הפתוח ליד הים. בימים שבילוי בחו"ל הפך לקשה יותר וכמעט בלתי אפשרי, מתחם פיאנו הוא הכי חו"ל שאפשר.
פגשנו את סמנכ"ל השיווק של המתחם, יניב אלמוג שמיד הזמין אותנו לסיור במקום וציין: "במתחם שלנו יש מעל ל 40- עסקים וכרגע אנו בכמעט 100% תפוסה. אני יכול לספר שלאחרונה הצטרפו אלינו מספר עסקים חדשים מתוכם רשתות גדולות ומוכרות… אני מאמין שעד הקיץ כולם יהיו פתוחים והמתחם יאוכלס במלואו.

אירופה בעיר ימים

מתחם פיאנו פתח את שעריו עם התפרצות נגיף הקורונה ולבטח תנופת הפתיחה נבלמה. איך זה השפיע על הנעשה במתחם?
יניב אלמוג: "פיאנו נפתח ישירות לעידן הקורונה וכמו כולם היינו בטוחים שזה ישפיע עלינו בצורה קיצונית ויעכב את פתיחת העסקים. למזלנו, מדובר במתחם פתוח ורוב העסקים בו הוגדרו כחיוניים כך שהיתה תנועה ערה ופעילות מצוינת גם בזמן הסגר ועל אף ההגבלות. כמובן שפעלנו על פי ההנחיות. למרות מה שעובר על המשק הישראלי והעולמי, למרות הקורונה הצלחנו להביא את המתחם לכמעט 100% תפוסה. זה מטורף!!! הפנים קדימה ואנחנו בטוחים שמי שיגיע למתחם יחזור שוב ושוב. מדובר במתחם בילוי וקניות יוצא דופן בנוף הישראלי, המתחם ממש ברמה אירופאית".

מהן התוכניות לשלב בו החיים יחזרו לנתיב השפוי, כלומר לימים שאחרי הקורונה?
"כולנו מחכים ליום שהקורונה תהיה מאחורינו כמובן שיש לנו תוכניות, להפוך את המקום לאטרקציה ולספק למבקרים חוויה ובילוי. אחרי ימי הקורונה, יתקיימו במתחם הופעות של זמרים, פעילויות ספורט, פסטיבלים למיניהם עם דוכני אוכל, יין אומנות, מיסטיקה ועוד. פיאנו יהפוך למקום הבילוי הנחשק ביותר ולא רק לתושבי העיר, אני בטוח שיגיעו לכאן מכל רחבי הארץ. פנינו קדימה, אנו בונים תוכניות ונוציא אותן אל הפועל כשהדבר יתאפשר ואני מקווה ומאחל לכולנו שזה יקרה בקרוב.

השטחים הירוקים הם עירוניים

מתחם פיאנו ממוקם ב"כיכר אמני ישראל" – פארק ירוק פתוח עם מדשאות ואווירת טבע פסטורלית ומתקני משחק לילדים. השטחים הללו יוצרים מרווח ענק אשר יוצר אתגר לוגיסטי גדול להשתלט על הסדר והניקיון.
על כך אמר יניב אלמוג: "אכן מדובר בשטח ענק, אנו בעלי המבנים בלבד, השטחים הירוקים מסביב והחנייה הם שטחים ציבוריים של עיריית נתניה. למרות זאת אנו פועלים מול העירייה בשיתוף פעולה מלא ודואגים לתגבר את צוותי הניקיון, אבטחה, ואחזקה גם מהצד שלנו, כדי שלמבקרים תהיה חוויה מושלמת מהביקור בפיאנו."

מהן התגובות של המבקרים במתחם?
"ממש טובות ומעודדות. אנחנו משקיעים זמן, מחשבה וכסף כדי שהמקום יספק חוויה בלתי נשכחת.

יש לנו עוד המון הפתעות ומה לצפות לו בעתיד.
הקמנו מועדון לקוחות לתושבי האזור בו אנו מפרסמים את כל הפעילויות, ההנחות והמבצעים של העסקים במתחם כך שמי שלא הצטרף עד עתה מוזמן להצטרף בלחיצה על הקישור: https://piano-center.co.il/ns

מתחם פיאנו, הכי קרוב לחו"ל כבר אמרנו…