ניסן פון
ניסן פון

ניסן פון

קצת עלינו
"אני בתחום הסלולר והגאדג'טים כבר למעלה מעשור, משתדל לתת שירות וייעוץ מהטובים ביותר בתחום. אני מבטיח לכם אישית, תתכוננו לטירוף מערכות בכל הנוגע לסמארטפונים, ציוד ואביזרי הפלייסטשיין וכל הגאדג'טים הכי מובילים בשוק, כי יהיה שם כל מה שקשור לתחום."

מה מיוחד בניסן פון?
"כולם יודעים היום שמכשיר טלפון איכותי ומשוכלל זה מוצר צריכה בסיסי שאי אפשר להסתדר בלעדיו. כיום השוק מוצף בטלפונים סלולריים וכאשר מגיע הרגע בו אנחנו מעוניינים לרכוש טלפון סלולרי חדש, עולות שאלות רבות. קל מאוד להתבלבל כשמנסים לבחור סמארטפון חדש בחנות או ברשת. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, כדי להעניק לכל אחד ואחת את המכשיר הטוב ביותר עבורו/ה."

אילו סוגים של מוצרים אפשר למצוא אצלנו?
"מגוון המכשירים הסלולריים מהחברות המובילות בעולם, טאבלטים ואביזרים איכותיים, משחקי פלייסטיישן, משחקים ועוד… כל מוצרי הסלולר מוצעים במחירים אטרקטיביים ונוחים, לצד ליווי אישי וייעוץ מקצועי הניתן בחיוך ובאדיבות."

מה עוד אתם לא יודעים על ניסן פון?
"חשוב לציין שאנחנו בתחום הסלולר נותנים שירות ללקוחות ולעסקים ועושים כמיטב יכולתינו לספק את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, לצד זאת אנחנו מחזיקים מעבדה מקצועית לתיקונים הנותנת מענה לכל בעיה ותקלה עם צוות מומחים מקצועי"

 

מידע למבקרים

טל: 09-7673434 | 053-9208920

שעות פתיחה ניסן פון

א -ה 09:00 – 21:00

שישי 09:00 – 15:00

שבת סגור

יצירת קשר עם העסק

P I A N O